شرکت آذین شوشتر : این شرکت در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید در شهرستان شوشتر ( ابتدای جاده اهواز ) واقع بوده و تولید کننده محصولات متنوع از سبد غذایی مجید می باشد . محصولاتی چون آبلیمو ، انواع رب ، انواع مربا ، انواع شربت ، انواع سس ، کشک ، سرکه و … تولید انواع آبمیوه های گازدار ، که از بالاترین کیفیت و استاندارد ها و مکانیزم بهره میبرند.

شرکت آذین یاران خوزستان : شرکت در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید انواع ظروف پت ( پلی استایرن ) و پلاستیک ( پلی اتیلن ) در جهت رفع نیاز کارخانه های آذین شوشتر و برگ سبز جنوب تاسیس گردید در حال حاضر با توسعه ماشین آلات و مکانیزم موجود و ارتقاء و بهبود آن ها این شرکت تولید مازاد را در جهت فروش به کارخانه های دیگر را نیز دارا میباشد . مهمترین محصولات این شرکت انواع بطری های پت و گالن و انواع ظروف جار ، ظروف پلی اتیلن و تولید پری فرم

برگ سبر جنوب : این شرکت در سال ۱۳۷۶ تاسیس و در کیلومتر ۸ جاده شوشتر – اهواز واقع می باشد . انواع کنسرو گوشتی و غیر گوشتی ، ترشی و شوریجات تولید شده این کارخانه است محصولاتی با کیفیتی چون تن ماهی ، زیتون ، خیارشور ، ترشی سیر مروارید از جمله آنهاست خطوط تولید این کارخانه همپای دیگر کارخانه های مجید از بالاترین استاندارد ها و کیفیت برخوردار می باشد .

فهرست